Yasna Home

  • 80 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

Om van uw vakantie in Genua te genieten, verblijf in Yasna Home Genua appartementen, gelegen binnen 15 minuten wandelen van het Mackenzie Castle en op 3 km afstand van het Aquarium van Genua. Gasten kunnen gebruikmaken van draadloos internet voor zowel zaken als vrije tijd.

Gasten die verblijven in deze accommodatie kunnen genieten van het gemak van een haardroger, een badmuts en handdoeken in de badkamer. Bovendien is er ook een bidet, een apart toilet en een douche.

Yasna Home appartement kan pochen met een complete keuken, uitgerust met een koelkast en keukengerei.

Dit appartement heeft een eersteklas ligging binnen het bereik van Genova Brignole treinstation. Maak een rustige wandeling van 20 minuten naar het hart van het stadscentrum van Genua. Yasna Home appartementen zijn op korte rijafstand van 10 minuten van het Dogenpaleis genesteld. Dit appartement ligt op een klein stukje lopen van Piazzale Ingresso Cappelletta / Capolinea busstation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Yasna Home Genua
Yalda Home
Mobiele prijsaanbieding

Yalda Home

8.0
Heel goed 10 beoordelingen
156 m van de accommodatie
USD 159 USD 143
per nacht
Close To Stadium & City Center - Modern Apartment
Mobiele prijsaanbieding

Close To Stadium & City Center - Modern Apartment

8.2
Heel goed 13 beoordelingen
656 m van de accommodatie
USD 162 USD 146
per nacht
Visit_genova
Mobiele prijsaanbieding

Visit_genova

9.7
Voortreffelijk 25 beoordelingen
726 m van de accommodatie
USD 160 USD 144
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Genua Cristoforo Colombo
    11 km

    Treinstations

    Genova Brignole
    1,7 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker

    In de kamers

    • Eettafel

    In de badkamer

    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 23:30
    Uitchecken: van 09:00 tot 10:00
    Licentienummer010025-LT-3776,IT010025C2CEAM2ZVX
    Veelgestelde vragen
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Yasna Home appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Yasna Home appartement zijn onder andere het Dogenpaleis, het Mackenzie Castle, het Aquarium van Genua.
    • Hoeveel kost het om bij Yasna Home appartement te verblijven?
      De huurprijs van Yasna Home appartement is €143.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere fior di pizza en Grow Burger restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in dit appartement?
      Ja, huisdieren zijn toegestaan in dit appartement.
    • Is er een keuken in Yasna Home appartement?
      Bij Yasna Home appartement vinden gasten een complete keuken met een waterkoker, een koelkast en glaswerk.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Genua Cristoforo Colombo
    11 km

    Treinstations

    Genova Brignole
    1,7 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Yasna Home Genua

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten